Restauracja Keja

Brak ocen

ul. Kopernika 46, Łódź, Łódzkie,

Restauracja Keja - Informacje

Liczba gości do 80

Restauracja Keja

Tawerna Keja to wyjątkowe miejsce na imprezowej mapie Łodzi, nawiązujące klimatem do artystycznych piwnic Krakowa i podobnych im miejsc. Wystrój utrzymany w klimatach żeglarsko -folkowych z wielką ilością naturalnych elementów i detali okraszonych wielką ilością świec sprzyja tworzeniu niesamowitej atmosfery.

Lokal posiada własną kuchnię opartą na polskich tradycjach kulinarnych, wielokrotnie docenioną przez naszych gości.

Organizujemy wszelkiego rodzaju przyjęcia okolicznościowe i firmowe. Gościły u nas takie firmy jak Łódzka Izba Adwokacka, Media Markt, Macro Cash, Europejski Kongres Kardiologiczny, i wiele wiele innych.

Proponujemy imprezy w stylu tradycyjnym ( muzyka taneczna, DJ, karaoke ) oraz imprezy utrzymane w określonym klimacie ( irlandzkim, pirackim, bajkowym, staropolskim i inne )

Do każdej imprezy dobieramy odpowiednią oprawę muzyczną i kulinarną. Dysponujemy sprzętem nagłośnieniowym i audiowizualnym. Lokal jest klimatyzowany, a w promieniu 300 m znajdują się cztery hotele. Posiadamy także duży zamykany i monitorowany parking.

Zapraszamy do kontaktu!

Udogodnienia:

Parking
Catering

Restauracja Keja lokalizacja:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Stworzone przez SEMhub.pl
envelopeusersphone-handsetselectchevron-right linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram