Restauracja Kuźnia Smaku

Brak ocen

ul. Kuźnicza 57/58, Wrocław, Dolnośląskie,

Restauracja Kuźnia Smaku - Informacje

Liczba gości do 55

Restauracja Kuźnia Smaku

Restauracja Kuźnia Smaku znajduje się przy ul. Kuźniczej, w pobliżu wrocławskiego Rynku. Powstała z pasji do tworzenia wybornych smaków, z entuzjazmu do kreowania atmosfery panującej w nastrojowo urządzonych wnętrzach.

Kuźnia Smaku proponuje organizację przyjęć weselnych oraz całonocnych wesel do 55 osób. Zapewniamy pełen profesjonalizm, menu dostosowane do indywidualnych potrzeb z różnymi wariantami cenowymi. Ceny już od 110 zł od osoby, w piątki od 100 zł od osoby (ostateczny koszt zależy od wybranego menu).

Współpracujemy bezpośrednio z fotografem, kamerzystą i Dj'em, którzy udzielają rabatu na swoje usługi przy współpracy z nami.

Kolejnym z atutów naszej restauracji jest bliskość USC oraz licznych kościołów. Bezpośrednie sąsiedztwo Rynku sprzyja organizacji sesji zdjęciowej dla Młodej Pary.

Klimatyczne i ciepłe wnętrza Kuźni Smaku nie wymagają dodatkowych dekoracji. Obsługę natomiast cechuje pełen profesjonalizm i indywidualne podejście do każdego gościa. Nasze doświadczenie wielokrotnie potwierdzone zostało opiniami wystawionymi przez zadowolone Pary Młode.

Zapraszamy do kontaktu!

Udogodnienia:

Restauracja Kuźnia Smaku lokalizacja:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Stworzone przez SEMhub.pl
envelopeusersphone-handsetselect linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram