Restauracja Moja Weranda

Brak ocen

Gołębiewo Średnie, Gołębiewo Średnie, Pomorskie,

Restauracja Moja Weranda - Informacje

Liczba gości do 120

Restauracja Moja Weranda

Moja Weranda – Restauracja stworzona z pasją do gotowania i rodzinną atmosferą…

Moja Weranda to nietypowe miejsce na mapie trójmiejskiego szlaku restauracyjnego. Wystrój, choć „jak u babci”, jest pełen elegancji łączącej się zarówno z tradycją, jak i historią naszego regionu.

Nasza restauracja to wyjątkowe miejsce o niezwykle rodzinnej atmosferze. Blask palących się wieczorową porą świec nadaje jej subtelnego uroku, tak ulubionego przez wszystkich, którzy kochają spotkania czy przyjęcia w rodzinnej scenerii w towarzystwie aromatycznych specjałów domowej kuchni podanych z lekką nutką nonszalancji.

Moja Weranda to kuchnia, w której znajdziecie Państwo staropolską klasykę, aczkolwiek podaną w oryginalny sposób. To kuchnia tworzona z sercem i duchem dawnych przepisów z ksiąg kucharskich naszych babć i prababć.

Nasze dania są niezwykle lekkie i aromatycznie finezyjne, dzięki starannie wyselekcjonowanym produktom pochodzącym z naszego regionu. Dopełnieniem odpowiednio dobranych składników jest fantazyjna oprawa.

Jeśli chcecie się Państwo przenieść do przeszłości i ponownie zasmakować kuchni „jak u babci”,
Moja Weranda jest najlepszym do tego miejscem.

Udogodnienia:

Restauracja Moja Weranda lokalizacja:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Stworzone przez SEMhub.pl
envelopeusersphone-handsetselect linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram