Restauracja Noclegi Pod Lwem

Brak ocen

ul. Zwycięstwa 18a, Gródków, Śląskie,

Restauracja Noclegi Pod Lwem - Informacje

Liczba gości do 120

Restauracja Noclegi Pod Lwem

Restauracja Pod Lwem usytuowana jest na ważnym szlaku komunikacyjnym, prowadzącym z wielu śląskich miast (Będzin, Sosnowiec, Dąbrowa Górnicza, Katowice) do międzynarodowego portu lotniczego w Pyrzowicach. Jesteśmy otoczeni zielenią, zapewniamy cisze, spokój, fachową obsługę, bezpieczeństwo i wygodę.

 Oprócz samej restauracji, czekają także na Państwa przytulnie i ciepło urządzone pokoje, taras wraz z telebimem. Do Państwa dyspozycji jest również nowoczesna, klimatyzowana sala konferencyjna.

 Specjalizujemy się w tradycyjnej kuchni polskiej i śląskiej. Wykwintny  i wyrafinowany smak potraw wpływa kojąco na ciało i duszę każdego konsumenta. Jeżeli pragniecie Państwo rozkoszować się zapachem i smakiem naszych potraw polecamy miedzy innymi: tatar z polędwicy, carpaccio z łososia, schab z kością, schab po kasztelańsku, stek z polędwicy wołowej podany na różne sposoby oraz pierogi jak domowe.

 Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszej restauracji !!!

 

 

 

Udogodnienia:

Noclegi

Restauracja Noclegi Pod Lwem lokalizacja:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Stworzone przez SEMhub.pl
envelopeusersphone-handsetselectchevron-right linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram