Restauracja Panorama Gdańsk

Brak ocen

Ul. Wały Piastowskie 1, Gdańsk, Pomorskie,

Restauracja Panorama Gdańsk - Informacje

Liczba gości do 100

Restauracja Panorama Gdańsk

Witamy na 16 piętrze w Restauracji Panorama!

Nam nie straszne roboty na wysokościach. Gotujemy dzielnie! Tobie pozostaje już tylko cieszyć się zapierającym dech w piersiach widokiem na Gdańsk oraz rozkoszować się wyśmienitą kuchnią. W naszym specjalnie wyselekcjonowanym menu każdy znajdzie coś dla siebie.Obok potraw tradycyjnych znajdują się specjały kuchni regionalnej, dzięki którym wczujesz się w nadbałtycki klimat.

Naszym celem jest zaspokojenie najbardziej wyszukanych potrzeb klientów, a wszystko to za naprawdę rozsądną cenę! W naszej ofercie znajdują się trzy oddzielne sale bankietowe, które są doskonałym miejscem do organizacji imprez rodzinnych, firmowych, biznesowych. Pamiętajcie, że każda impreza organizowana w Panoramie, to nowe, niezapomniane przeżycie dla grona jej uczestników! To co ożywia restaurację to jej wygląd. Tylko u nas możesz zjeść kolację podziwiając niezapomniany widok na Gdańsk.

Udział w programie Kuchenne Rewolucje stał się dla nas momentem przełomowym. To już nie jest ta sama Panorama! Dzięki pomocy stacji TVN oraz Pani Magdy Gessler stworzyliśmy jedyną taką restaurację w Trójmieście! Teraz czeka na Państwa bogata karta dań w atrakcyjnych cenach. Zgrany zespół, który wie, jak ważny jest dla Państwa smak potraw oraz ich właściwe podanie z pewnością sprawi, że na długo serwowane dania pozostaną w Państwa pamięci.

Oferta weselna >kliknij

Udogodnienia:

Restauracja Panorama Gdańsk lokalizacja:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Stworzone przez SEMhub.pl
envelopeusersphone-handsetselect linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram