Restauracja Pistacja

Brak ocen

ul. Kamelicka 9, Kraków, Małopolskie,

Restauracja Pistacja - Informacje

Liczba gości do 120

Restauracja Pistacja

Restauracja Pistacja to pełna zieleni i kwiatów oranżeria, znajdująca się w kamienicy w samym centrum Krakowa. Serwujemy dania kuchni europejskiej, przygotowywane z najwyższej jakości składników przez najlepszych kucharzy-często zmieniamy menu(w oparciu o produkty sezonowe) Zapewniamy profesjonalną i niezwykle kompetentną obsługę. Możemy przyjąć jednorazowo nawet do 120 osób. Wszystkie sale są klimatyzowane, co zapewnia pełen komfort podczas organizowanych u Nas imprez. Wieczorem płonie kominek, a w sezonie letnim udostępniamy taras z ogródkiem dla 30 osób.

Przyjęcia weselne to wyjątkowy czas dla Państwa Młodych i ich gości, dlatego dokładamy wszelkich starań by było ono wyjątkowe i niezapomniane. Służymy pomocą w całej “oprawie” przyjęcia, staramy się sprostać najtrudniejszym i najbardziej wyszukanym pomysłom i życzeniom Państwa.

Koszt przyjęcia weselnego ( powitanie szampanem chlebem i solą, przystawka, zupa, danie główne, deser, napoje, bufet angielski i słodki i dodatkowe dania ciepłe -149 zł, cena ustalana indywidualnie - jesteśmy otwarci na negocjacje i sugestie Państwa.

Słyniemy z organizacji eleganckich przyjęć okolicznościowych:

* wesela
* chrzciny i komunie
* osiemnastki
* huczne zabawy sylwestrowe i karnawałowe
* bankiety
* uroczyste kolacje i obiady (szczególnie obiady po obronie dyplomów, habilitacji)
* potkania firmowe (posiadamy 2 wewnętrzne sale, w których organizujemy przyjęcia “zamknięte”)
* oferujemy wysmakowane dania w bardzo atrakcyjnych cenach

Zapraszamy Serdecznie!

Udogodnienia:

Restauracja Pistacja lokalizacja:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Stworzone przez SEMhub.pl
envelopeusersphone-handsetselect linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram