Restauracja pod Zamkiem

Brak ocen

Zamkowa 2, Otmuchów, Opolskie,

Restauracja pod Zamkiem - Informacje

Liczba gości od 18 do 120

Witamy Cię w Restauracji Pod Zamkiem.

Dasz nam się zabrać na mała podróż? Super, obiecujemy że będzie warto.

Marzenia, pchają nas do robienia niesamowitych rzeczy, Naszym marzeniem było stworzyć miejsce w którym nasi Goście będą czuli się wyjątkowo. Od podstaw, krok po kroku ,dążąc za marzeniami, stworzyliśmy miejsce w którym będziecie mogli tworzyć niesamowite wspomnienia, które będą towarzyszyły Wam przez całe życie.

Dziś wiemy ze warto było włożyć ogromny wysiłek na zbudowanie miejsca, które stało się naszym drugim domem, co najważniejsze , Wy czujecie się w nim niesamowicie dobrze. 

Dziś pełni świadomi, podejmujemy się wziąć odpowiedzialność za najważniejszy dzień w Waszym życiu. Damy Ci namiastkę tego co się u nas dzieje, ale żeby to poczuć... trzeba przekonać się na własnej skórze.

Restauracja położona jest w samym centrum urokliwego miasteczka. 


Posiadamy w naszej ofercie trzy piękne sale:

Sala Kwiatowa - sala ta jest niezwykle urocza, przytulnie urządzona, sprawia że Goście czuja się w niej swobodnie. Idealnie nadaje się do zorganizowania mniejszych uroczystości, na które zaprosicie do 50 osób 

Sala VIP - nasza perełka, sala jest niewielka, lecz niezwykle elegancja i gustowna. Kameralne przyjęcia, konferencje, spotkania biznesowe? Ona jest do tego stworzona! Na taka imprezę w sali VIP możesz zaprosić do 20 osób. 

Sala Balowa - właśnie w tej sali możesz stworzyć swoją weselna bajkę. Mieści 120 osób, przepiękny, elegancki wystrój uczyni Twoje przyjęcie niezwykle eleganckim a kompetentna obsługa odpowiednio zaopiekuje się gośćmi. 

Poza trzema wyjątkowymi salami, stworzyliśmy również restauracje, którą możesz odwiedzić codziennie. Szef kuchni wraz ze swoją załogą, dokonuje MAGII!  

Miesza, dodaje, odejmuje i tak co miesiąc możesz spróbować nowych dań, które goszczą w karcie tylko jeden miesiąc. Oczywiście do wyśmienitych dań zawsze chętnie widziane jest dobre wino, którego u nas spróbujesz. 

Musisz sam spróbować, poczuć atmosferę jaka u nas panuje
Przekonaj się sam, codziennie na Ciebie czekamy!
 

Udogodnienia:

Okrągłe stoły
Plac zabaw
Parking

Restauracja pod Zamkiem lokalizacja:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Stworzone przez SEMhub.pl
envelopeusersphone-handsetselectchevron-right linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram