Restauracja Różany Dworek

Brak ocen

ul. Batorowska 10, Wysogotowo, Wielkopolskie,

Restauracja Różany Dworek - Informacje

Liczba gości do 100

Różany Dworek

Różany Dworek to urocza restauracja położona niedaleko Poznania, w spokojnej okolicy gwarantującej organizację udanych uroczystości

 

Wesela

Organizacja wesel to nasza specjalność. Wesele to kamień milowy w życiu człowieka dlatego tak bardzo nam wszystkim zależy aby ta uroczystość miała wyjątkową oprawę i niczym niezmącony przebieg. Profesjonalna i miła obsługa Różanego Dworku zadba o każdy szczegół tego święta. Zapewniamy bogate menu, wyjątkowy wystrój wnętrz i parking dla gości weselnych.

 

Komunie 

I Komunia Święta to wyjątkowy moment nie tylko w życiu młodej osoby przystępującej po raz pierwszy do tego sakramentu ale także dla całej rodziny, która stara się przeżyć tą cudowna chwilę wspólnie. Aby zapewnić jej stosowną oprawę chętnie pomożemy w organizacji przygotowując wykwintne menu oraz odpowiednio dekorując lokal.

 

Wigilia i Wielkanoc

Święta zarówno bożonarodzeniowe jak i wielkanocne to magiczne chwile i ważne momenty dla każdej rodziny i społeczności. Aby pozwolić Państwu cieszyć się tym co ważne pozostawiając w naszej gestii to co jest istotnym ale jednak tylko dodatkiem, zapraszamy do współpracy z Różanym Dworkiem. Organizujemy rodzinne i firmowe przyjęcia wigilijne i wielkanocne pozwalające skupić się na wspólnym przeżywaniu wyjątkowych momentów razem.

 

Spotkania firmowe

Jeżeli poszukujecie Państwo cichego i spokojnego miejsca do organizacji spotkania firmowego, imprezy integracyjnej czy też konferencji to Różany Dworek jest idealnym do tego miejscem. W naszych klimatyzowanych salach można w komfortowych warunkach przeprowadzić każde spotkanie biznesowe, które uprzyjemni zarówno uroczysty obiad jak i mały poczęstunek z kawą i ciastem.

 

Dodatkowe usługi

Komfortowa baza noclegowa /duże, klimatyzowane pokoje/TV LCD/Internet WIFI/ darmowy Parking dla naszych gości !
Łatwy i szybki dojazd do ścisłego centrum Poznania w tym do Międzynarodowych Targów Poznańskich!

 

Promocje i rabaty

 

Menu weselne już od 140zł od osoby w pełnym pakiecie
- bez żadnych dodatkowych opłat i ukrytych kosztów!

 

Możesz:

* mieć własny alkohol / brak korkowego
* mieć własne ciasta i tort / ze wzg bezpieczeństwa wyłącznie z renomowanych cukierni
* brak opłat za parking
* brak opłat za szatnie

W przypadku uroczystości weselnych powyżej 60 osób pokój dla Młodej Pary gratis!

 

 

Dojazd

Różany Dworek znajduje się w odległości około 10km od centrum Poznania, około 5km od Portu Lotniczego ŁAWICA. Istnieje możliwość dojazdu od strony Skórzewa skrecając w ul. Batorowską przy Kościele pw. Św. Marcina. 

 Zapraszamy do kontaktu!  

Udogodnienia:

Noclegi
Parking
Catering

Restauracja Różany Dworek lokalizacja:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Stworzone przez SEMhub.pl
envelopeusersphone-handsetselectchevron-right linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram