Restauracja Ucieranie Treści

Brak ocen

ul. Obrońców Pokoju 8, Pruszków, Mazowieckie,

Restauracja Ucieranie Treści - Informacje

Liczba gości do 180

Restauracja Ucieranie Treści

Nasza przestrzeń to nie tylko restauracja. W budynku mieszczą się także trzy odrębne sale idealne zarówno na kameralne przyjęcia jak i huczne wesela. Charakter każdej z nich jest nieco inny, ale wszystkie utrzymane są w industrialnym klimacie nawiązującym do historii obiektu.

 

Nasza oferta jest przeznaczona dla osób ceniących sobie wyraziste wnętrza,ale i prostotę i nieprzekombinowanie. W menu znajdziecie państwo tradycyjne polskie smaki,również te nieco zapomniane. Gotujemy tylko ze świeżychi lokalnych składników, często wykorzystujemy produkty współcześnie raczej odrzucane, po które niezbyt często się sięga: nerki, ozory, głowiznę, płuca czy ogony. Również podczas imprez rezygnujemy z koncernowych napojów na rzecz tych wytwarzanych przez nas. Cenimy sobie naturalność, tradycję i rodzinność, do organizacji każdego przyjęcia podchodzimy z sercem i pasją.

 

Zapraszamy do kontaktu! 

Udogodnienia:

Restauracja Ucieranie Treści lokalizacja:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Stworzone przez SEMhub.pl
envelopeusersphone-handsetselect linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram