Restauracja Wiszące Ogrody nad Narwią

Brak ocen

ul. Rynek 21, Nowogród, Podlaskie,

Restauracja Wiszące Ogrody nad Narwią - Informacje

Liczba gości do 140

Restauracja Wiszące Ogrody nad Narwią

Restauracja Wiszące Ogrody nad Narwią niegdyś pod nazwą Panorama powstała z rodzinnej pasji do gotowania, jedzenia i biesiadowania - w Nowogrodzie - gminie, która słynie ze znakomitych warunków przyrodniczo - krajobrazowych.

Restauracja położona jest na malowniczej skarpie, której niepowtarzalny, magiczny wręcz urok zapewnia przepiękny widok na dolinę rzek Narwi i Pisy. Otwarta przestrzeń, otaczająca zieleń i kwiaty - pozwalają uciec i choć na chwilę zapomnieć o zgiełku przytłaczającego nas tempa życia. Obiekt usytuowany jest w centralnej części Nowogrodu. Dodatkowym atutem jest bliskość Skansenu Kurpiowskiego, który stanowi ciekawą propozycję turystyczną dla osób chcacych poznać bliżej kulturę kurpiowszczyzny.

Goście restauracji mają do dyspozycji piękną salę weselną, taras widokowy, zagospodarowaną skarpę z kurpiowską wiatą, oczkiem wodnym, parasolami, grillem i placem zabaw dla dzieci, salę karczmianą oraz duży bezpłatny parking.

Nasi goście są dla nas najważniejsi i staramy się by czuli się jak u siebie w domu

Zawsze gorąco do Nas zapraszamy!

Udogodnienia:

Parking

Restauracja Wiszące Ogrody nad Narwią lokalizacja:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Stworzone przez SEMhub.pl
envelopeusersphone-handsetselectchevron-right linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram