Restauracja Złoty Kłos

Brak ocen

Opolska 68, Rzędów, Opolskie,

Restauracja Złoty Kłos - Informacje

Liczba gości od 20 do 170

Restauracja Złoty Kłos

Niesamowite wesele marzeń. Elegancka sala bankietowa w restauracji „Złoty Kłos” to miejsce z niepowtarzalną atmosferą. Nasze wieloletnie doświadczenia w organizacji znakomitych przyjęć sprawia, że świetnie rozumiemy oczekiwania i potrzeby naszych Gości.

Doskonale wiemy jak ważny jest komfort organizacji przyjęć. Nasze sale zapewniają dowolną aranżację i dostosowanie układu do potrzeb Młodej Pary. Zawsze dbamy, by wesele było perfekcyjnie zorganizowane i przygotowane.

Posiadamy 3 różne sale na organizację Państwa przyjęcia: 

  • Kominkowa na 20-30 osób,
  • Kameralna na 60 osób,
  • Bankietowa 170 osób.

Dla naszych Gości przygotowaliśmy liczne atrakcje, które sprawią, że przyjęcie weselne będzie wyjątkowe. Przygotowujemy pełną aranżację sali, zgodnie z wytycznymi Państwa Młodych. Wiemy jak ważny jest komfort weselników. Właśnie dlatego oferujemy transport Młodej Pary do i z kościoła, a także udostępniamy komfortowego busa z kierowcą, który zapewni Gościom bezpieczny powrót do domu.

Położenie restauracji oraz niezależne wejścia na sale bankietowe zapewniają wygodę i prywatność w trakcje przyjęcia. Na najmłodszych czeka plac zabaw oraz mini zoo. Bliskość pięknych terenów rekreacyjnych sprawia, że każdy kto poczuje się zmęczony może wyruszyć na spacer do lasu lub podziwiać zachód słońca nad brzegiem jednego z jezior turawskich.

Dla Gości przygotowaliśmy 30 komfortowych miejsc noclegowych. Klasycznie urządzone pokoje o hotelowym standardzie są idealnym miejscem odpoczynku i relaksu.

Zapraszamy do kontaktu!

Udogodnienia:

Noclegi
Plac zabaw
Parking

Restauracja Złoty Kłos lokalizacja:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Stworzone przez SEMhub.pl
envelopeusersphone-handsetselectchevron-right linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram