Sala Bankietowa Wanilia

Brak ocen

Leonów 1a, Biała, Łódzkie,

Sala Bankietowa Wanilia - Informacje

Liczba gości od 20 do 110

Sala Bankietowa Wanilia

Zapraszamy do niezwykle urokliwego lokalu Wanilia, w którym z chęcią zorganizujemy dla Państwa wesele, komunie, chrzciny, rocznice i inne imprezy okolicznościowe. Na wyposażeniu lokalu jest sprzęt multimedialny, co pozwoli z powodzeniem zorganizować spotkanie czy konferencję biznesową.

Niewątpliwym atutem naszego lokalu jest bogate w ciepłe dania, zimne przystawki, przekąski i desery menu, które opiera się zawsze na najwyższej jakości produktach. Zapewniamy także możliwość zrobienia stołu słodkiego, stołu wiejskiego czy rybnego lub z serami. Lokal jest w stanie pomieścić do 110 osób, posiada pokoje gościnne oraz apartament dla nowożeńców.

Sala otoczona jest zielonym ogrodem, w którym wytchnienie od szampańskiej zabawy znajda zarówno dorośli jak i najmłodsi goście.

Sala Wanilia położona jest w miejscowości Leonów k. Białej, w pobliżu Zgierza i Kutna. Z naszych usług korzystają Klienci z Łodzi, Zgierza, Kutna, Piątku, Strykowa, Łęczycy, Ozorkowa, Aleksandrowa Łódzkiego, Poddębic.

Zapraszamy do kontaktu - kontakt@salawanilia.pl

Udogodnienia:

Parking

Sala Bankietowa Wanilia lokalizacja:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Stworzone przez SEMhub.pl
envelopeusersphone-handsetselectchevron-right linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram