Stara Zajezdnia Kraków

Brak ocen

ul. Św. Wawrzyńca 12, Kraków, Małopolskie,

Stara Zajezdnia Kraków - Informacje

Liczba gości do 1200

Stara Zajezdnia Kraków

Szanowni Państwo, Stara Zajezdnia Kraków by DeSilva jest zabytkowym obiektem w samym centrum krakowskiego Kazimierza. Powstała w 1913 roku, niegdyś w tym miejscu znajdowała się zajezdnia tramwajowa. Wyremontowany budynek to obiekt wyjątkowy. Hala jest przykładem rzadkiej w Krakowie drewnianej architektury szkieletowej z wypełnieniem ceglanym, zwanej popularnie „murem pruskim”, który nadaje wnętrzu niezwykłego charakteru i sprawia, że jest to miejsce z duszą i oryginalną atmosferą.

Perfekcyjnie przygotowane wesele zabiera Młodą Parę oraz gości w magiczny klimat, który na długo pozostaje w pamięci. Wybór odpowiedniego miejsca, fotografa, muzyki i menu to jedne z podstawowych czynników udanej uroczystości weselnej. Stara Zajezdnia oferuje swoją wiedzę i doświadczenie by sprawić, aby uroczystość była wyjątkowa. Nasz Szef kuchni przygotuje prawdziwą ucztę dla oczu i podniebienia. Dodatkowo pomożemy w zorganizowaniu dekoracji Sali i stołów weselnych wraz z pięknymi kompozycjami kwiatów, aby nadać wnętrzom niepowtarzalny klimat i charakter. Nasz profesjonalny zespół z wielką przyjemnością zadba o każdy szczegół, aby ten dzień, był jednym z najpiękniejszych w Waszym życiu.

W pakiecie weselnym oferujemy:

* weselną aranżację (okrągłe lub prostokątne stoły, pełna zastawa i nakrycie stołów)
* sprzęt multimedialny: 3 projektory wraz z ekranami, w tym jeden wielkoformatowy 3x6 m i 10 monitorów LCD (możliwość wyświetlania filmu lub zdjęć)

Cena zawiera:

* degustacje obiadu weselnego dla Młodej Pary
* powitanie chlebem i solą
* powitanie kieliszkiem wina musującego
* podstawową dekorację kwiatową na stoły (nie dotyczy PAKIETU BRĄZOWEGO)
* bezpłatny parking dla Młodej Pary
* zaproszenie na kolację dla Małżonków z okazji I Rocznicy Ślubu

Nie zapominając o najmłodszych chętnie przygotujemy specjalne menu dla dzieci, a także zapewnimy opiekę profesjonalnego animatora.

Zapraszamy do kontaktu!

Udogodnienia:

Stara Zajezdnia Kraków lokalizacja:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Stworzone przez SEMhub.pl
envelopeusersphone-handsetselect linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram