Szeran Jasło

Brak ocen

ul. Krakowska 22, Jasło, Podkarpackie,

Szeran Jasło - Informacje

Liczba gości do 100

Szeran Jasło

Jeśli jesteś wielbicielem smacznych dań kuchni polskiej koniecznie musisz nas odwiedzić! 

Naszym klientom podajemy wszystko to, co powinna podawać restauracja zajmująca się serwowaniem dań kuchni polskiej. Najlepsze tanie obiady, domowe jedzenie, pyszne i słodkie desery, ciepłą atmosferę domowych posiłków. To i wiele więcej dostaną Państwo w restauracji Szeran w Jaśle. 

Oferujemy zawsze świeże i wykonane z wysokiej jakości produktów zestawy śniadaniowe i obiadowe. Wszystkie potrawy są sporządzane według sprawdzonych, domowych przepisów i receptur, zupy gotowane są na domowym rosole, wykorzystujemy tylko świeże i najlepszej jakości składniki. 

Oprócz menu głównego serwujemy codziennie urozmaicone dania dnia. 

W naszym przytulnym lokalu organizujemy również przyjęcia okolicznościowe, spotkania towarzyskie, rodzinne i firmowe do 100 osób. Wszystkich, którzy kochają dobrą rozrywkę zapraszamy na organizowane przez nas wieczorki taneczne wypełnione wspaniałymi smakami i doskonałą muzyką na żywo.

Zapraszamy do kontaktu!

Udogodnienia:

Plac zabaw
Parking
Catering

Szeran Jasło lokalizacja:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Stworzone przez SEMhub.pl
envelopeusersphone-handsetselectchevron-right linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram