Zamek Gutów

Brak ocen

Gutów 44, Ostrów Wielkopolski, Wielkopolskie,

Zamek Gutów - Informacje

Liczba gości 220 zł / os

Ze względu na piękne parkowe otoczenie oraz zabytkową, przestrzeń zamku naszą specjalnością są przyjęcia weselne. Ten wyjątkowy dzień, w tak niezwykłym wydaniu pozostanie niezapomnianym przeżyciem, przywołującym jedynie pozytywne emocje.

Nie ma znaczenia, o czym marzysz. O kameralnym przyjęciu dla rodziny i najbliższych, wytwornym przyjęciu i eleganckiej zabawie lub hucznym staropolskim weselu trwającym do rana.


Pełna organizacja

Z nami zorganizujesz przyjecie kompleksowo. możesz liczyć na nasze pełne przygotowanie do imprezy, tak by przebiegała sprawnie. Bądź spokojny zajmiemy się wszystkim tak byś mógł cieszyć się twoim dniem. Szeroka oferta atrakcji dodatkowych takich jak drink bar, fotobudka, stoły tematyczne oszczędzi ci czas w przygotowaniach i pomysłach na uatrakcyjnienie twojego dnia.


Koordynator przyjęcia

Z przyjemnością pomożemy ci w zaplanowaniu imprezy. służymy dobrą radą, opartą na doświadczeniu. Pomożemy również w doborze sprawdzonych usługodawców. Skoordynujemy przygotowania na sali w dniu wesela.


Możliwość organizacji przyjęcia bez konieczności obecności na miejscu

Mieszkasz za granicą lub w innym mieście. dzięki naszemu zgranemu zespołowi opiekunów wesel, masz możliwość organizacji przyjęcia zaocznie. jesteśmy stale do twojej dyspozycji pod mailem i telefonem.


Ślub cywilny 

Od marca 2015 można w polsce organizować śluby cywilne w plenerze. wychodząc naprzeciw oczekiwaniom par młodych oraz ich gości, chętnie zorganizujemy dla państwa ślub w plenerze. teren zamku gutów, na którym mieści się zamek jest pełny zieleni, pięknych drzew i romantycznych zakamarków - to idealne miejsce do zorganizowania


Uroczystości zaślubin na świeżym powietrzu.

Profesjonalny zespół Zamku Gutów zajmie się organizacją tego wyjątkowego dnia: przygotujemy dla państwa miejsce, w którym odbędzie się uroczystość, zapewnimy obsługę i zadbamy o najwyższy komfort gości.

Zapraszamy do kontaktu!

Udogodnienia:

Noclegi
Okrągłe stoły
Parking

Zamek Gutów lokalizacja:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Stworzone przez SEMhub.pl
envelopeusersphone-handsetselectchevron-right linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram